Industria specialium attributorum
| Design Style | ATTICUS |
| Materia | Metal |
| Feature | Sustineri, Stocked |
Alia attributa
| Locus Origin | Zhejiang, China |
| Type | Cookware Sets |
| Nomen notam | Le'er |
| Exemplar Number | L37 |
| Product nomen | Cookware Set Coquina |
| Usage | Home Cooking |
| Palpate | Bakelite palpate |
| Commercial Emptor | Cibus |
| Coating | Non lignum Coating Superficiem |
| Type | Kitchenware |
| Color | nativus Color |
| Munus | Non lignum Coquendam Superficiem |
| Magnitudo | nativus Location |
| Keywords | Multi Section Pan Coquendo |
Packaging et traditio
| Unitates vendere: | una item |
| Unius magnitudinis sarcina: | 35X45X28 cm |
| Crasso pondere uno; | 2.000 kg |
| Item | Non lignum Cookware Sets |
| Magnitudo | 12/14/16/18 vel consuetudo 20/22/24/26/28/30/32cm vel consuetudo |
| Materia | aluminium |
| Logo | Consuetudinem |
| Bottem | Inductio Bottom (optio) |
| Crassitudo | Top limbum 4.0 Corpus 2.5 Bottom 3.0mm |
| Palpate | Bakelite molles tactus foveatur vel consuetudo |
| stipare | Color Sleeve vel consuetudo |
| OEM/ODM | Welcome |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. condita est anno 2022, quae est fere ultimus annus COVID-19 pandemiae. Adhaeremus cum originali aspiratione "faciendi sartagine non-baculum".
Leer omnia genera receptaculorum nostris clientibus per OEM et ODM per orbem terrarum producit. Etiam emptoribus nostris occasionem praebemus de scabere operandi cum fabis nostris de consilio coquinariae, quod vere nativus est. Omnes nostrae coquinariae et coquinariae machinantur et fabricantur in plantis nostris 150,000 quadrangulis pedis, quae sita est in Civitate Cixi, Provincia Zhejiang, China.
Quousque Coquere Spaghetti: The Direct Answer Most exaruit Spaghetti accipit VIII ad XII minuta coquere in aqua salsa bu...
View MoreBrevis Responsio: Quomodo Tersus Ceramic Cookware sine interitu? Ceramicum crustulum aqua calida purgandum est, paucae guttae sapon...
View MoreOptimus Nonstick Cookware pro pecunia nostra Top Picks Si vis recta respondere; Tramontina X-Pice L...
View MoreOptimus Non-Stick Cookware Brands Right Now Si vis recta respondere; Omnes-Clad, Zwilling, et Green...
View More