Industria specialium attributorum
| Design Style | Modern |
| Feature | Sustineri |
Alia attributa
| Locus Origin | Zhejiang, China |
| Type | Pans |
| Locum Stove | Usus generalis in Gas et Inductione Cooker |
| Wok type | Non-baculum |
| Pot Cover Type | Sine olla Cover |
| Diameter | 20-28CM |
| Panes Type | Sartagines & Skillets |
| Type metallum | aluminium |
| Certification | CE / EU |
| Product nomen | Patella |
| Usage | Coquendo |
| Style | Modern |
| Applicationem | Kichen |
| Color | nativus |
| Materia | Aluminium mittite |
| Magnitudo | 20/24/28cm |
Packaging et traditio
| Unitates vendere: | una item |
| Unius magnitudinis sarcina: | 30X30X30 cm |
| Crasso pondere uno; | 3.000 kg |
Facultates copia
| Facultates copia | 10000 Piece/Pices per Month |
| Item | Precium |
| Type | Pans |
| Locum Stove | Usus generalis in Gas et Inductione Cooker |
| Wok type | Non-baculum |
| Pot Cover Type | Sine olla Cover |
| Diameter | 20-28CM |
| Design Style | Modern |
| Panes Type | Sartagines & Skillets |
| Type metallum | aluminium |
| Certification | CE / EU |
| Feature | Sustineri |
| Locus Origin | Zhejiang, China |
| Nomen notam |
|
| Exemplar Number |
|
| Product nomen | Patella |
| Usage | Coquendo |
| Style | Modern |
| Applicationem | Kichen |
| Color | nativus |
| Materia | Aluminium mittite |
| Magnitudo | 20/24/28cm |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. condita est anno 2022, quae est fere ultimus annus COVID-19 pandemiae. Adhaeremus cum originali aspiratione "faciendi sartagine non-baculum".
Leer omnia genera receptaculorum nostris clientibus per OEM et ODM per orbem terrarum producit. Etiam emptoribus nostris occasionem praebemus de scabere operandi cum fabis nostris de consilio coquinariae, quod vere nativus est. Omnes nostrae coquinariae et coquinariae machinantur et fabricantur in plantis nostris 150,000 quadrangulis pedis, quae sita est in Civitate Cixi, Provincia Zhejiang, China.
Vexillum 9x13 inch coquitur tenet circiter III bilibres, seu XII cyathos liquoris cum ad summum. In practica coquendi et coquendi, ca...
View MoreThe Quick Answer: Quomodo Fry Pan Size mensuratur? Fry pan magnitudo mensuratur per foramen summum cra...
View MoreQuousque ad Coques Spaghetti noodles: The Direct Answer Standard exaruit Spaghetti noodles take VIII ad XII minuta ad co...
View MoreBrevis Responsio: Quomodo Tempora facta in Carbon Steel Pan In sartagine carbonis condito condito, cera ceram tuentes naves cum eo ...
View More