Industria specialium attributorum
| Design Style | Minimalist |
| Feature | Sustineri |
Alia attributa
| Locus Origin | Zhejiang, China |
| Type | Pans |
| Locum Stove | Usus generalis in Gas et Inductione Cooker |
| Wok type | Non-baculum |
| Pot Cover Type | Sine olla Cover |
| Diameter | 25cm |
| Panes Type | Sartagines & Skillets |
| Type metallum | aluminium |
| Certification | Eec |
| Nomen notam | Smartpan |
| Exemplar Number | SP-5010007-5 |
| Product nomen | Fry pan |
| Usage | Coquendo |
| Style | Modern |
| Applicationem | Kichen |
| Color | sicut Pic |
| Lid | Vitrum Lid |
| Materia | Aluminium mittite |
| Magnitudo | sicut Pic |
Packaging et traditio
| Port | Ningbo VEL Shanghai |
| Unitates vendere: | una item |
| Unius magnitudinis sarcina: | 30X30X30 cm |
| Crasso pondere uno; | 3.000 kg |
Facultates copia
| Facultates copia | 10000 Piece/Paxa per Day |
| Item | Precium |
| Type | Pans |
| Locum Stove | Usus generalis in Gas et Inductione Cooker |
| Wok type | Non-baculum |
| Pot Cover Type | Sine olla Cover |
| Diameter | 25cm |
| Design Style | Minimalist |
| Panes Type | Sartagines & Skillets |
| Type metallum | aluminium |
| Locus Origin | Zhejiang, China |
| Nomen notam | Smartpan |
| Exemplar Number | SP-5010007-5 |
| Product nomen | Fry pan |
| Usage | Coquendo |
| Style | Modern |
| Applicationem | Kichen |
| Color | sicut Pic |
| Lid | Vitrum Lid |
| Materia | Aluminium mittite |
| Magnitudo | Sicut Pic |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. condita est anno 2022, quae est fere ultimus annus COVID-19 pandemiae. Adhaeremus cum originali aspiratione "faciendi sartagine non-baculum".
Leer omnia genera receptaculorum nostris clientibus per OEM et ODM per orbem terrarum producit. Etiam emptoribus nostris occasionem praebemus de scabere operandi cum fabis nostris de consilio coquinariae, quod vere nativus est. Omnes nostrae coquinariae et coquinariae machinantur et fabricantur in plantis nostris 150,000 quadrangulis pedis, quae sita est in Civitate Cixi, Provincia Zhejiang, China.
Quousque Coquere Spaghetti: The Direct Answer Most exaruit Spaghetti accipit VIII ad XII minuta coquere in aqua salsa bu...
View MoreBrevis Responsio: Quomodo Tersus Ceramic Cookware sine interitu? Ceramicum crustulum aqua calida purgandum est, paucae guttae sapon...
View MoreOptimus Nonstick Cookware pro pecunia nostra Top Picks Si vis recta respondere; Tramontina X-Pice L...
View MoreOptimus Non-Stick Cookware Brands Right Now Si vis recta respondere; Omnes-Clad, Zwilling, et Green...
View More