Industria specialium attributorum
| Design Style | Minimalist |
| Materia | Ceramic |
| Feature | Sustineri |
Alia attributa
| Locus Origin | Zhejiang, China |
| Type | Cookware Sets |
| Nomen notam | leepan |
| Exemplar Number | Premium Series |
| Series | Magnum series |
| Lid | Vitrum operculum cum silicone rim |
| Palpate | Bakelite ansam colore mollis tactu |
| Base | Inductione deorsum foraminis cum inciso logo |
| Interior | Whitford blak marmoris non-lignum efficiens |
| Exterior | PTFE nigro testante coating |
Packaging et traditio
| Packaging Details | Color card paro cum environmental tutela peram in charta arca |
| Port | ningbo, shanghai |
| Unitates vendere: | una item |
| Unius magnitudinis sarcina: | 30X30X20 cm |
| Crasso pondere uno; | 5.000 kg |
Facultates copia
| Facultates copia | 10000 Piece/Paxa per Month |
| Item | Non lignum casserole |
| Magnitudo | 20/22/24/26/28cm vel consuetudo |
| Materia | aluminium |
| Logo | Consuetudinem |
| Crassitudo | Top limbum 4.0 Corpus 2.5 Bottom 3.0mm |
| Palpate | Bakelite tactus mollis revictus, chalybs immaculatus cum ligneo tactu molli, vel consuetudine |
| stipare | Color Sleeve vel consuetudo |
| OEM/ODM | Welcome |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. condita est anno 2022, quae est fere ultimus annus COVID-19 pandemiae. Adhaeremus cum originali aspiratione "faciendi sartagine non-baculum".
Leer omnia genera receptaculorum nostris clientibus per OEM et ODM per orbem terrarum producit. Etiam emptoribus nostris occasionem praebemus de scabere operandi cum fabis nostris de consilio coquinariae, quod vere nativus est. Omnes nostrae coquinariae et coquinariae machinantur et fabricantur in plantis nostris 150,000 quadrangulis pedis, quae sita est in Civitate Cixi, Provincia Zhejiang, China.
Quousque Coquere Spaghetti: The Direct Answer Most exaruit Spaghetti accipit VIII ad XII minuta coquere in aqua salsa bu...
View MoreBrevis Responsio: Quomodo Tersus Ceramic Cookware sine interitu? Ceramicum crustulum aqua calida purgandum est, paucae guttae sapon...
View MoreOptimus Nonstick Cookware pro pecunia nostra Top Picks Si vis recta respondere; Tramontina X-Pice L...
View MoreOptimus Non-Stick Cookware Brands Right Now Si vis recta respondere; Omnes-Clad, Zwilling, et Green...
View More